O mnie

Szkoła "Psie pasje" powstała z zamiłowania do psów. W moim życiu zawsze towarzyszyły mi psy. Wychowywałam je od szczeniaków i socjalizowałam te pokrzywdzone przez los. Były to psy pewne siebie i uparte, a także zalęknione i wycofane.

Ofertę szkoły "Psie pasje" opracowałam na podstawie moich doświadczeń w pracy z psami oraz wiedzy teoretycznej, którą zdobyłam uczestnicząc w licznych szkoleniach, seminariach i warsztatach. Naukę czerpałam zarówno od polskich, jak i cenionych w świecie ekspertów psich zachowań.

Wychodząc na przeciw mojej pasji, otworzyłam szkołę szkolenia psów "Psie pasje". Podczas spotkań szkoleniowych dzielę się z uczestnikami swoimi umiejętnościami. Pomagam w budowaniu pozytywnej relacji pies-człowiek. Prowadzę kursy z zakresu posłuszeństwa dla psów wszystkich grup wiekowych oraz warsztaty przygotowujące do zawodów Rally-O. Mam doświadczenie w usługach typu petsitter (opieka nad szczeniakami u hodowcy) i służę radami z zakresu behawioru osobom, którzy przyjmują pod swój dach psy ze schronisk.

Zapraszam serdecznie!

Więcej w tej kategorii: « O szkole Galeria »
Zapraszamy do kontaktu
1000 znaków pozostało