O szkole

Szkolenia dla psów metodami pozytywnymi stały się moją pasją i doprowadziły do powstania tej szkoły. Metody nauki oparte są tylko i wyłącznie na metodach pozytywnych. Przynosi to wspaniałe efekty i radość obydwu zainteresowanych stron -  psa i jego przyjaciela - człowieka.

Wychodząc naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom każdy znajdzie propozycję szkolenia dla swojego psa, w zależności od potrzeb. Nacisk położony jest na zbudowanie wzajemnej relacji i komunikację. Pies nie zna naszego języka, ale umie się doskonale przystosować. Zrozumienie wspólnego języka buduje zaufanie i możliwość spędzania wspólnego czasu w różnych miejscach: od dzielenia życia we wspólnym mieszkaniu, poprzez spacery, aż do wspólnych wyjazdów wakacyjnych.

Codzienność z psem jest przyjemnością i rozwija empatię. Zdobywanie wiedzy przekazywanej na szkoleniach jest dla właściciela drogowskazem ułatwiającym codzienność i dającym ogromną radość i satysfakcję.

Więcej w tej kategorii: O mnie »

Rekomendacje

Szkoła Psie Pasje ma na celu utworzenie właściwej relacji właściciela ze swoim pupilem. Zależy nam by efekt końcowy zadowalał naszych klientów. Poniżej prezentujemy kilka słów od uczestników naszych szkoleń.

 • Nie wiedziałem, że szczeniaki tak chętnie i szybko się uczą! Szkolenia sprawiają nam niezwykłą frajdę! Idziemy na kolejne kursy!
  Darek Pies Era
 • Jesteśmy bardzo zadowolone ze szkolenia podstawowego. Teraz chodzimy na długie spacery, a Rosa nie ciągnie na smyczy!
  Małgosia Pies Rosa
 • Dziękujemy za porady behawioralne! Bella po przykrych doświadczeniach w schronisku jest teraz szczęśliwym psem:-)
  Marylka Pies Bella
 • 1
 • 2
Zapraszamy do kontaktu
1000 znaków pozostało